Компания тақдимоти
Лицензиялар ва сертификатлар
Прайс-листимизни юклаб олинг
Босиб чиқарилиш версияси

Руководство

Директор Mirdjurayev Aziz Rinatovich
Қабул кунлари

Dsh 10.00-11.00

Телефонлар

+(998 71) 281 44 40 (шахар)

+(998 71) 231 88 99 (факс)

Электрон почта

aziz.mirjuraev@sanita.uz

Ишлаб чиқариш бўйича директор Abduraxmanov Ulugbek Anvarovich
Қабул кунлари
Телефонлар

+(998 71) 281 44 40 (шахар)

+(998 71) 231 88 99 (факс)

Электрон почта

ulugbek.abdurakhmanov@sanita.uz

Сифат бўйича директор Artykov Azamat Tulqinovich
Қабул кунлари
Телефонлар

+(998 71) 281 44 40 (шахар)

+(998 71) 231 88 99 (факс)

Электрон почта

azamat.artykov@sanita.uz

Бош бухгалтер Matveyeva Yekaterina Aleksandrovna
Қабул кунлари
Телефонлар

+(998 71) 281 44 40 (шахар)

+(998 71) 231 88 99 (факс)

Электрон почта

yekaterina.matveyeva@sanita.uz

Ходимларни бошқариш бўлимининг бошлиғи Tishenko Albina Axatovna
Қабул кунлари

Сш, Пш. 15.00-16.00

Телефонлар

+(998 71) 281 44 40 (шахар)

+(998 71) 231 88 99 (факс)

Электрон почта

albina.tishenko@sanita.uz hr@sanita.uz

ТИФ ва таъминот бўлимининг директори Аlixanov Behzodxon Boriy o‘g‘li
Қабул кунлари
Телефонлар

+(998 71) 281 44 40 (шахар)

+(998 71) 231 88 99 (факс)

Электрон почта

behzodxon.alixanov@sanita.uz

Иқтисодиёт ва режалаштириш бўйича директор Gaibnazarov Baxodir Batirovich
Қабул кунлари
Телефонлар

+(998 71) 281 44 40 (шахар)

+(998 71) 231 88 99 (факс)

Электрон почта

bakhodir.gaibnazarov@sanita.uz

Сифатни назорат қилиш бўлимининг бошлиғи Umirova Zebo Ne'matullaevna
Қабул кунлари
Телефонлар

+(998 71) 281 44 40 (shahar)

+(998 71) 231 88 99 (faks)

Электрон почта

zebo.umirova@sanita.uz

Бош технолог Sharipov Ruslan Adelshayevich
Қабул кунлари
Телефонлар

+(998 71) 281 44 40 (шахар)

+(998 71) 231 88 99 (факс)

Электрон почта

sharipov.ruslan@sanita.uz

Маркетинг ва савдолар бўлимининг бошлиғи Loloshvili Natalya Vladimirovna
Қабул кунлари
Телефонлар

+998 71 291 23 63 (шахар)

+998 71 291 23 63 (факс)

Электрон почта

natalya.loloshvili@sanita.uz